ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНИХ ПОПЕРЕЧНЫХ РЫЧАГОВ (ПЛАВАЮЩИЙ) JEEP PATRIOT COMPASS MITSUBISHI OUTLANDER Код/Артикул FW777476S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНИХ ПОПЕРЕЧНЫХ РЫЧАГОВ (ПЛАВАЮЩИЙ) JEEP PATRIOT COMPASS MITSUBISHI OUTLANDER
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
CHRYSLER 05105270AA, 05105270AB, 05105270AC, 5105270AA, 5105270AB, 5105270AC
MITSUBISHI 4110A033, MN100109, MN184288, MR554111
MITSUBISHI
Підходить на такі авто: MITSUBISHI DODGE JEEP CHRYSLER
DODGE CALIBER
JEEP COMPASS (MK49), PATRIOT (MK74)
MITSUBISHI ENDEAVOR (D8_W, D7_W), GALANT IX Ліфтбек (DJ_, ED_, EF_), LANCER VII (CS_A, CT_A), LANCER VII Універсал (CS_W, CT_W), LANCER VIII (CY_A, CZ_A), LANCER VIII Sportback (CX_A), OUTLANDER I (CU_W)
MITSUBISHI CARISMA (DA_), CARISMA Ліфтбек (DA_), COLT IV (CA_A), COLT V (CJ_, CP_), LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A), LANCER VI (CJ_, CP_), LANCER VII (CS_A, CT_A), LANCER VII Універсал (CS_W, CT_W), OUTLANDER I (CU_W)
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2мм, довжина 45мм
Зовнішній діаметр 40.2мм, довжина 34мм
Плаваючий сайлентблок, можно сказати що це наша унікальна розробка, в чому унікальність спитаєте Ви, але ж на ринку їх представлено велика кількість, а саме в тому що в середині сайлентблока поліуретан якісний не термопластичний і не капролон, тому при роботі підвіски яблуко не розбиває поліуретан при цьому не виникає тертя між металом, термін експлуатації на багато більший, що економить на заміні і самих сайлентблоках. Тому рекомендуємо замінити підвіску на поліуретан, як плаваючі так і звичайні сайлентблоки, що подовжить термін експлуатації підвіски.
Ми використовуємо поліуритан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | CHRYSLER 05105270AA, 05105270AB, 05105270AC, 5105270AA, 5105270AB, 5105270AC MITSUBISHI 4110A033, MN100109, MN184288, MR554111 MITSUBISHI 4113A062, MB911345, MR197915 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 34 мм |
| Высота внутренняя | 45 мм |
| Диаметр внутренний | 12 мм |
| Диаметр внешний | 40 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Mitsubishi, Jeep, Chrysler, Dodge |
| Совместимость с моделью | Caliber, Outlander, Lancer, Carisma, Patriot |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Galant |
| Марка | Mitsubishi |
- Цена: 1 160 ₴









