ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО ПОДРАМНИКА RENAULT TRAFIC, OPEL VIVARO, NISSAN PRIMASTAR ДИАМЕТР 54,8 мм Код/Артикул

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО ПОДРАМНИКА RENAULT TRAFIC, OPEL VIVARO, NISSAN PRIMASTAR
ЗОВНІШНІЙ ДІАМЕТР 54,8 мм
Оригінальні номери:
NISSAN
OPEL
RENAULT
GENERAL MOTORS 93858866
Підходить на такі авто: OPEL NISSAN RENAULT
NISSAN PRIMASTAR Автобус (X83), PRIMASTAR Фургон (X83) 2002-
OPEL VIVARO A Автобус (X83), VIVARO A Фургон (X83), VIVARO A Платформа/шасі (X83) 2001-
RENAULT TRAFIC II Автобус (JL), TRAFIC II Фургон (FL), TRAFIC II Платформа/шасі (EL) 2001-
Розміри:
Внутрішній діаметр 17 мм, довжина 80 мм,
Зовнішній діаметр 54,8 мм, довжина посадкове 50 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | Renault 82 00 034 395 A OPEL 44 08 065, 44 17 149, 44 18 113, 91166633, 93459571, 93854457, 93858866 RENAULT 8200000512A, 8200034395A, 8200405135, 8200415900, 8200626965, 90874J |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 50 мм |
| Высота внутренняя | 80 мм |
| Диаметр внутренний | 17 мм |
| Диаметр внешний | 54.8 мм |
| Совместимость с маркой | Opel, Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Vivaro, Primastar |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Trafic |
| Марка | Renault |
- Цена: 1 233 ₴






