ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ JEEP CHEROKEE 5 (KL) Chrysler 200, 4668993AD Код/Артикул FW777458S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ JEEP CHEROKEE 5 (KL) Chrysler 200, 4668993AD
Оригінальні номери:
4668993AD, 4668993AF, 4877839AC, 68210238AF, 4877838AC, RK643179, RK643180, RK622964, RK622965, 4877849AC, 4877849AD, 68080583AD, 68080583AE, 19386094, 33143AP, CMS251202, 4877848AD, 68223716AB, 68210 238AE, 4668 993AE, 68210238AE, 4668993AE, 68247511AB, 68247 511AB, 6828 8579AE, 6828 8578AE, 68288579AE, 68288578AE, 30034274, 30034-274; 6808 0584AE; 68080584AE; 4877 849AA; 4877 849AB; 4877 849AC; 4877 849AD; 4877849AA; 4877849AB; 4877849AC; 4877849AD; 30034-275; 4877 848AA; 4877 848AB; 4877 848AC; 68080583AE; 6808 0583AE; 4877 848AD; 4877848AA; 4877848AB; 4877848AC; 4877848AD; 68080584AC; 68080584AD; 68228520AE; 68228520AA; 68228520AB; 68228520AC; 68228520AD; CB81484; CMS251202; 30034275; 68080583AC; 68080583AD; 68228521AE; 68228521AA; 68228521AB; 68228521AC; 68228520AE; 6808 0584AC; 6808 0584AD; 6822 8520AE; 6822 8520AA; 6822 8520AB; 6822 8520AC; 6822 8520AD; 6808 0583AC; 6808 0583AD; 6822 8521AE; 6822 8521AA; 6822 8521AB; 6822 8521AC; 6822 8520AE; 68211 642AE; 68211 643AE; 68211642AE; 68211643AE; 68210 238AC; 68210 238AE; 4877 838AD; 4877 838AE; 68210 238AF; 4668 993AF; 68210238AC; 68210238AE; 4877838AD; 4877838AE; 68210238AF; 4668993AF; 68228 520AF; 68228 521AF; 68228520AF; 68228521AF; 4668 993AD; 4668 993AA; 4668 993AB; 4668 993AC; 4668 994AC; 4668993AA; 4668993AB; 4668993AC; 4668994AC;
Підходить на такі авто: DODGE JEEP CHRYSLER
Розміри:
Внутрішній діаметр 14,2мм, або 12,2 мм, довжина 57мм
Зовнішній діаметр 74 мм, довжина посадкове 28 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 4668993AD, 4668993AF, 4877839AC, 68210238AF, 4877838AC, RK643179, RK643180, RK622964, RK622965, 4877849AC, 4877849AD, 68080583AD, 68080583AE, 19386094, 33143AP, CMS251202, |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | 4877848AD, 68223716AB, 68210 238AE, 4668 993AE, 68210238AE, 4668993AE, 68247511AB, 68247 511AB, 6828 8579AE, 6828 8578AE, 68288579AE, 68288578AE, 30034274, 30034-274; |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 28 мм |
| Высота внутренняя | 57 мм |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 74 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Jeep, Chrysler, Dodge |
| Совместимость с моделью | Cherokee |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Cherokee |
| Марка | Jeep |
- Цена: 1 015 ₴






