ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ БАЛКИ RENAULT TRAFIC, OPEL VIVARO, NISSAN PRIMASTAR 82 00 039 132 Код/Артикул FW777242S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ БАЛКИ RENAULT TRAFIC, OPEL VIVARO, NISSAN PRIMASTAR 82 00 039 132
Оригінальні номери:
GENERAL MOTORS 091165701, 093856473, 91165701, 93856473
NISSAN 55466-00QAA
OPEL 44 12 907, 44 17 121
RENAULT 82 00 039 132, 82 00 431 675
VAUXHALL 091165701, 093856473, 91165701, 93856473
Підходить на такі авто: OPEL NISSAN RENAULT
NISSAN PRIMASTAR Автобус (X83), PRIMASTAR Фургон (X83) 2002-
OPEL VIVARO A Автобус (X83), VIVARO A Фургон (X83), VIVARO A Платформа/шасі (X83) 2001-
RENAULT TRAFIC II Автобус (JL), TRAFIC II Фургон (FL), TRAFIC II Платформа/шасі (EL) 2001-
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 70 мм,
Зовнішній діаметр 70,5 мм, довжина посадкове 45 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | GENERAL MOTORS 091165701, 093856473, 91165701, 93856473 NISSAN 55466-00QAA OPEL 44 12 907, 44 17 121 RENAULT 82 00 039 132, 82 00 431 675 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 45 мм |
| Высота внутренняя | 70 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 70.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Opel, Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Vivaro, Primastar, Trafic |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Trafic |
| Марка | Renault |
- Цена: 1 088 ₴






