ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ БАЛКИ CHEVROLET AVEO DAEWOO KALOS MATIZ SPARK CHEVROLET 96535146 Код/Артикул FW777113S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ БАЛКИ CHEVROLET AVEO DAEWOO KALOS MATIZ SPARK CHEVROLET 96535146
Оригінальні номери:
GENERAL MOTORS 96535146
CHEVROLET 96535146
DAEWOO 96535146
Підходить на такі авто: CHEVROLET DAEWOO
Chevrolet Aveo (T250/T255) Kalos + Aveo (T200
Daewoo Matiz + Spark (M200)
CHEVROLET MATIZ (M200, M250) MATIZ (M200, M250)
CHEVROLET AVEO / KALOS Хетчбек (T200), AVEO / KALOS Ліфтбек (T200), AVEO / KALOS Хетчбек (T250, T255), AVEO / KALOS Ліфтбек (T250, T255),
DAEWOO KALOS (KLAS), KALOS Ліфтбек (KLAS)
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 76 мм
Зовнішній діаметр 70,6 мм, довжина 65 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | GENERAL MOTORS 96535146 |
| Производитель | General |
| Кросс-номери | 96535146. 777113 |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 65 мм |
| Высота внутренняя | 76 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 70.6 мм |
| Место установки | Задний |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Daewoo, Chevrolet |
| Совместимость с моделью | Aveo, Spark, Matiz |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Aveo |
| Марка | Chevrolet |
- Цена: 986 ₴



