ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПРОДОЛЬНОГО РЫЧАГА (КОНФЕТА) MITSUBISHI OUTLANDER JEEP PATRIOT 05272715AA Код/Артикул FW777433S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПРОДОЛЬНОГО РЫЧАГА (КОНФЕТА) MITSUBISHI OUTLANDER JEEP PATRIOT 05272715AA
Оригінальні номери:
MITSUBISHI MN101430, 4120A252, 4120A251, 4120A181, 4120A166, 4120A125,
CHRYSLER 05272715AA, 05272714AA, 5272715AA, 5272714AA,
CITROEN/PEUGEOT 5131.H5, 5131.G0, 1611856180,
CITROEN/PEUGEOT
ALFAROME/FIAT/LANCI K05272715AD, K05272715AC, K05272714AD, K05272714AC,
Підходить на такі авто: MITSUBISHI CHRYSLER CITROEN PEUGEOT ALFAROME FIAT LANCI JEEP
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A), LANCER VIII Sportback (CX_A), OUTLANDER II (CW_W), OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK)
PEUGEOT 4007 (VU_, VV_), 4008
JEEP COMPASS (MK49), PATRIOT (MK74)
CITROEN C4 AIRCROSS, C-CROSSER (VU_, VV_), C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_)
DODGE CALIBER
Розміри:
Внутрішній діаметр 15,6мм, довжина 126мм, товщина 8мм
Зовнішній діаметр 70.6мм, довжина 38мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | CHRYSLER 05272715AA, 05272714AA, 5272715AA, 5272714AA, CITROEN/PEUGEOT 5131.H5, 5131.G0, 1611856180, |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | MITSUBISHI MN101430, 4120A252, 4120A251, 4120A181, 4120A166, 4120A125 |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 38 мм |
| Высота внутренняя | 126 мм |
| Диаметр внутренний | 15.6 мм |
| Диаметр внешний | 70.6 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Citroen, Jeep, Chrysler, Mitsubishi, Peugeot |
| Совместимость с моделью | Caliber, Outlander, 4008, Lancer, Patriot, C-Crosser, 4007 |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Jeep |
- Цена: 1 189 ₴




