ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПРОДОЛЬНОГО РЫЧАГА MITSUBISHI LANCER OUTLANDER CHERY ELARA FORA 4120A001 Код/Артикул FW777302S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПРОДОЛЬНОГО РЫЧАГА MITSUBISHI LANCER OUTLANDER CHERY ELARA FORA 4120A001
Оригінальні номери:
Mitsubishi 4120A001, MITSUBISHI MR554733, MR519127, 4120A001
CHERY A21-2919310 CHERY A212919350, A21-2919320, A21-2919310
Підходить на такі авто: MITSUBISHI CHERY
Mitsubishi Lancer IX Classic(EUR) (CS,CT#) 2000-2009;
LancerIX (EUR) (CY, CZ#) 2007-;
OUTLANDER CU2W, CU5W;
CHERY ELARA
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 75 мм
Зовнішній діаметр 80,8 мм, довжина 43 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | Mitsubishi 4120A001, MITSUBISHI MR554733, MR519127, 4120A001 |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | CHERY A21-2919310 CHERY A212919350, A21-2919320, A21-2919310 |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 43 мм |
| Высота внутренняя | 75 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 80.8 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Mitsubishi, Chery |
| Совместимость с моделью | Elara, Outlander, Lancer |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
- Цена: 1 160 ₴






