ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) OPEL ANTARA (L07) Код/Артикул FW777402S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ
Ціна за 1шт.
Оригінальні номери:
Підходить на такі авто: CHEVROLET OPEL
Розміри:
Внутрішній діаметр 19,2 мм, довжина 54 мм
Зовнішній діаметр 66,3 мм, довжина посадкове 54 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | GENERAL MOTORS 96809676, 95248454, 025995127, CHEVROLET 95248454, 20946159, 96809676, OPEL 48 20 932, 48 17 869, 48 17 776, SW 13941529, MO OP-SB-8780 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 54 мм |
| Высота внутренняя | 54 мм |
| Диаметр внутренний | 19.2 мм |
| Диаметр внешний | 66.3 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Opel, Chevrolet |
| Совместимость с моделью | Captiva |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Captiva |
| Марка | Chevrolet |
- Цена: 1 015 ₴


