TOYOTA COROLLA ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ Код/Артикул FW777312S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. TOYOTA COROLLA ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ
Оригінальні номери:
Geely 1064001266. GEELY 1064001328
GENERAL MOTORS 88970142; GENERAL MOTORS 88970143;
TOYOTA 48068-05070; 48068-29235; 48068-29245; 48068-49045; 48069-05070;48069-29235; 48069-29245; 48069-49045; 48069-49065 TOYOTA 48654-12120, 48654-05050, 48069-13010, 48069-12260, 48069-05070, 48069-02070, 48069-02030, 48068-13010, 48068-12260, 48068-05070, 48068-02070, 48068-02030,
BYD 10142996-00
TOYOTA 48068-02030, 48068-02070, 48068-02210, 48068-02310, 48068-02330, 48068-02410, 48068-05070, 48068-0F010, 48068-10130, 48068-12260, 48068-13010, 48068-20390, 48068-21010, 48068-21020, 48068-29235, 48068-29245, 48068-29255, 48068-29265, 48068-47030, 48068-47040, 48068-47060, 48068-49045, 48068-49065, 48068-F4010, 48069-02030, 48069-02070, 48069-02210, 48069-02310, 48069-02330, 48069-02410, 48069-05070, 48069-0F010, 48069-10110, 48069-12260, 48069-13010, 48069-20390, 48069-21010, 48069-21020, 48069-29235, 48069-29245, 48069-29255, 48069-29265, 48069-47030, 48069-47040, 48069-47060, 48069-49045, 48069-49065, 48069-F4010, 48655-02100, 48655-05060, 48655-0F010, 48655-12200, 48655-20310, 48655-21020, 48655-28040
Підходить на такі авто: GEELY TOYOTA LIFAN BYD
Geely Emgrand EC7/EC7RV,
TOYOTA AVENSIS (_T25_)1.6 VVT-i (ZZT250_)1.8 (ZZT251_)2.0 (AZT250_)2.4 (AZT251_)2.4 (AZT251_)2.0 D-4D (CDT250_)2.0 D-4D (ADT250 2.2 D-4D (ADT251_)
2.2 D-CAT (ADT251_) AVENSIS KOMBI (_T25_)1.6 VVT-i (ZZT250_)1.8 (ZZT251_)2.0 (AZT250_)2.4 (AZT251_)2.4 (AZT251_)2.0 D-4D (CDT250_)2.0 D-4D (ADT250_)2.2 D-4D (ADT251_)2.2 D-CAT (ADT251_) AVENSIS SEDAN (_T25_)1.6 VVT-i (ZZT250_)1.8 (ZZT251_)2.0 (AZT250_)2.4 (AZT251_)2.4 (AZT251_)2.0 D-4D (CDT250_)2.0 D-4D (ADT250_)2.2 D-4D (ADT251_)2.2 D-CAT (ADT251_ )COROLLA (_E12_)1.4 VVT-i (ZZE120_)1.6 VVT-i (ZZE121_)1.8 VVTL-i TS (ZZE123)1.8 VVTL-i TS (ZZE123_)1.8 VVTL-i TS (ZZE123_)1.4 D (NDE120_)2.0 D-4D (CDE120_)2.0 D-4D DE120R_,CDE120L_)
PRIUS Liftback (_W2_), 2.0 D-4D (CDE120R_, CDE120L_) COROLLA KOMBI (_E12_)1.4 VVT-i (ZZE120_)1.6 VVT-i (ZZE121_)1.4 D4-D (NDE120_)2.0 D-4D (CDE120_)2.0 D-4D (CDE120_) COROLLA SEDAN (_E12_)1.4 VVT-i (ZZE120_)1.6 VVT-i (ZZE121_)1.4 D-4D (NDE120_)2.0 D-4D (CDE120_)2.0 D-4D (CDE120_) COROLLA VERSO (ZER_, ZZE12_, R1_)1.6 (ZNR10_)1.8 (ZNR11_)2.0 D-4D (CUR10_)2.2 D-4D (AUR10_)2.2 D-4D (AUR10_ COROLLA VERSO (_E12_)1.6 VVT-i (ZZE121_)1.8 VVT-i (ZZE122_)2.0 D-4D (CDE120_)
LIFAN 620
BYD F3
Розміри:
Внутрішній діаметр 14,2мм, довжина 60мм
Зовнішній діаметр 69мм, довжина 32мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | TOYOTA 48068-05070; 48068-29235; 777312 |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | Geely 1064001266 GENERAL MOTORS 88970142;GENERAL MOTORS 88970143; 48068-29245; 48068-49045; 48069-05070;48069-29235; 48069-29245; 48069-49045; 48069-49065 |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 32 мм |
| Высота внутренняя | 60 мм |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 69 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | BYD, Lifan, Geely, Toyota |
| Совместимость с моделью | Emgrand, Corolla, 620, Prius, Avensis, F3 |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Corolla |
| Марка | Toyota |
- Цена: 754 ₴



