САЙЛЕНТБЛОК ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ FORD ESCAPE KUGA FOCUS MAZDA VOLVO 1702970 Код/Артикул FW777469S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. САЙЛЕНТБЛОК ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ FORD ESCAPE KUGA FOCUS MAZDA VOLVO 1702970
Оригінальні номери:
FORD 1702970, 1702983, 1709424, 1709466, 1749593, 1749991, 1749992, 1793236, 1793237, 1805952, 1805953, 1857345, 1865168, 1865175, 1866068, 1866073, 2172992, 2176249, 5271129, AV61-3A423-PA, AV61-3A424-PA, BV61-3063-BAA, BV61-3A423-AAB, BV61-3A423-AAC, BV61-3A423-GAA, BV61-3A424-AAB, BV61-3A424-AAC, BV61-3A424-GAA, CV61-3A423-AAC, CV61-3A424-AAC, CV6Z-3078-B, CV6Z-3078-C, CV6Z-3078-G, CV6Z-3078-N, CV6Z-3079-B, CV6Z-3079-F, CV6Z-3079-G, CV6Z-3079-N, F1F1-3A423-AAA, F1F1-3A424-AAA
MAZDA B37F-34-300A, B37F-34-300B, B37F-34-350A, B37F-34-350B, C273-34-300A, C273-34-300B, C273-34-350A, C273-34-350B
NISSAN 54500-HA00B, 54501-HA00B
VOLVO 31360092
VOLVO
Підходить на такі авто: FORD MAZDA VOLVO
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU), C-MAX II Van, FOCUS III, FOCUS III Фургон/хетчбек, FOCUS III Ліфтбек, FOCUS III Turnier, KUGA II (DM2), KUGA II VAN FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU), C-MAX II Van, GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU), GRAND C-MAX Van, FOCUS III, FOCUS III Фургон/хетчбек, FOCUS III Ліфтбек, FOCUS III Turnier, KUGA II (DM2), KUGA II VAN
FORD ESCAPE
MAZDA 3 (BK) MAZDA 3 (BL)
VOLVO V40 Хетчбек (525), V40 Cross Country (526)
Розміри:
Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 65 мм
Зовнішній діаметр 38,1 мм, довжина 32 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | FW777469S |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 32 мм |
| Высота внутренняя | 65 мм |
| Диаметр внутренний | 14 мм |
| Диаметр внешний | 38 мм |
| Совместимость с моделью | V40, 3, C-Max, #3, Kuga, Focus |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Mazda, Volvo, Ford |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Focus |
| Марка | Ford |
- Цена: 725 ₴





