ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ RENAULT TRAFIC,OPEL VIVARO,NISSAN PRIMASTAR 82 00 049 624 Код/Артикул

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ RENAULT TRAFIC, OPEL VIVARO, NISSAN PRIMASTAR
Оригінальні номери:
GENERAL MOTORS
NISSAN
OPEL
RENAULT
VAUXHALL
Підходить на такі авто: OPEL NISSAN RENAULT
NISSAN PRIMASTAR Автобус (X83), PRIMASTAR Фургон (X83) 2002-
OPEL VIVARO A Автобус (X83), VIVARO A Фургон (X83), VIVARO A Платформа/шасі (X83) 2001-
RENAULT TRAFIC II Автобус (JL), TRAFIC II Фургон (FL), TRAFIC II Платформа/шасі (EL) 2001- TRAFIC II Фургон (FL), TRAFIC II Платформа/шасі (EL), TRAFIC II Автобус (JL)
RENAULT CAPTUR II (HF_),
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_),
RENAULT FLUENCE (L3_),
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_), LAGUNA II Grandtour (KG0/1_)
Розміри:
Внутрішній діаметр 18,2 мм, довжина 50 мм,
Зовнішній діаметр 55,3 мм, довжина 31,6 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | NISSAN 54502-00Q0B, 54502-00Q0B SK2, 54502-00QAA, 54502-00QAA SK2, 54502-00QAB, 54502-00QAB SK2, 54503-00Q0B, 54503-00Q0B SK2, 54503-00QAA, 54503-00QAA SK2, 54503-00QAB, 54503-00QAB SK2 |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | 91166461, 91166461 SK2, 91166462, 91166462 SK2, 93851117, 93851117 SK2, 93851118. 82 00 049 624 |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 31.6 мм |
| Высота внутренняя | 50 мм |
| Диаметр внутренний | 18.2 мм |
| Диаметр внешний | 55.3 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Opel, Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Laguna, Primastar, Trafic, Renault Captur, Vivaro, Espace |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Primastar |
| Марка | Nissan |
- Цена: 720 ₴






