САЙЛЕНТБЛОК ПОЛІУРЕТАНОВИЙ ПЕРЕДНЬОГО ВАЖЕЛЯ ЗАДНІЙ NISSAN X-TRAIL QASHQAI 54500-4CA0A, 54501-4CA0A ціна за1шт Код/Артикул

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. САЙЛЕНТБЛОК ПОЛІУРЕТАНОВИЙ ПЕРЕДНЬОГО ВАЖЕЛЯ ЗАДНІЙ NISSAN X-TRAIL QASHQAI 54500-4CA0A, 54501-4CA0A ціна за1шт
Оригінальні номери:
NISSAN 54500-JY00A, 54500-JG00B, 54500-JG00A, 54500-JG000, 54500-JE20A, 54500-JD000, 54500-ET000, 54500-EN00B, 54500-EN001, 54500-EL00D, 54500-BR30A, 54500-BB00A, 54500-BA60A, 54500-8Y50B, 54500-8Y50A, 54500-5TA0A, 54500-5HA0A, 54500-4MD5A, 54500-4CL1B, 54500-4CA0A, 54500-4BA0A, 54500-3ST0A, 54500-1KK0B, 54500-1KK0A, 54500-1KA1B, 54500-1KA0B, 54500-1KA0A, 54501-JE20A, 54501-JD000, 54501-ET000, 54501-EN00B, 54501-EN001, 54501-EL00D, 54501-BR30A, 54501-BB00A, 54501-BA60A, 54501-8Y50B, 54501-8Y50A, 54501-5TA0A, 54501-5HA0A, 54501-4MD5A, 54501-4CL1B, 54501-4CA0A, 54501-4BA0A, 54501-3ST0A, 54501-1KK0B, 54501-1KK0A, 54501-1KA1B, 54501-1KA0B, 54501-1KA0A,
NISSAN
RENAULT
Підходить на такі авто:
NISSAN BLUEBIRD SYLPHY / SYLPHY III (B17), JUKE (F15), LEAF (ZE0), LEAF (ZE1), PULSAR Хетчбек (C13), QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E), QASHQAI II Джип (J11, J11_), SENTRA VI (B16), SENTRA VII (B17), TIIDA Ліфтбек (SC11), TIIDA Хетчбек (C11), TIIDA Хетчбек (C12), X-TRAIL II (T31), X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR), NV200 / EVALIA Автобус, NV200 Фургон
NISSAN (DFAC) TIIDA Хетчбек (C11), TIIDA Ліфтбек (C11), TIIDA Хетчбек (C12)
RENAULT CAPTUR I (J5_, H5_), KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_), KANGOO Express (FW0/1_), KANGOO BE BOP (KW0/1_), KOLEOS I (HY_), KOLEOS II (HC_), MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), MEGANE IV Ліфтбек, SCENIC II (JM0/1_), GRAND SCENIC II (JM0/1_)
Розміри:
зовнішній діаметр 58,6мм довжина 26мм
внутрішній діаметр 12,2мм довжина 53мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища.
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | NISSAN 54500-1KA0A, 54500-1KA0B, 54500-1KA1B, 54500-1KK0A, 54500-1KK0B, 54500-3DN0A, 54500-3NF0A, 54500-3ST0A, 54500-3YW0A, 54500-4BA0A, 54500-4CA0A, 54500-4CL1B, 54500-4DA0A, 54500-4FU0A, 54500-4MD5A, 54500-5HA0A, |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 26 мм |
| Высота внутренняя | 53 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 58 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | X-Trail, Qashqai, Koleos, Scenic, Tiida, Bluebird, Megane |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Juke |
| Марка | Nissan |
- Цена: 630 ₴






