JEEP GRAND CHEROKEE ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО НИЖНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ 52088220 Код/Артикул FW777285

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. JEEP GRAND CHEROKEE ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО НИЖНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ 52088220
Оригінальні номери:
Chrysler 52088 220
CHRYSLER 52037830, 52088167, 52088217AB, 52088217AC, 52088217AD, 52088220
Підходить на такі авто: CHRYSLER JEEP
W1 - JEEP GRAND CHEROKEE (CKD)
WG - GRAND CHEROKEE (STEYR)
WJ - JEEP GRAND CHEROKEE
JEEP CHEROKEE (XJ),
GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG),
GRAND CHEROKEE II (WJ, WG),
GRAND CHEROKEE III (WH, WK)
Розміри:
Внутрішній діаметр 15,2мм, довжина 72мм
Зовнішній діаметр 57,5/58,3 мм, довжина 53,5 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 52088220 |
| Производитель | Cherokee |
| Кросс-номери | 52037830, 52088167, 52088217AB, 52088217AC, 52088217AD, 52088220 |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 53.5 мм |
| Высота внутренняя | 72 мм |
| Диаметр внутренний | 15 мм |
| Диаметр внешний | 58.2 мм |
| Место установки | Задний |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Jeep |
| Совместимость с моделью | Grand Grand-Cherokee |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Grand Grand-Cherokee |
- Цена: 1 044 ₴





