ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ GEELY CK 1014000515, HYUNDAI ACCENT 54556-22100 Код/Артикул FW777130S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ GEELY CK 1014000515, HYUNDAI ACCENT 54556-22100
Оригінальні номери:
GEELY 1014000289 1014000514 1014000515 1400500180 1400501180
HYUNDAI 54556-22100 54556-22000 54556-22101 54556-22102
Підходить на такі авто: GEELY HYUNDAI
GEELY CK
HYUNDAI ACCENT I (X-3), ACCENT Ліфтбек (X-3), ATOS (MX), PONY / EXCEL Ліфтбек (X-2)
Розміри:
Внутрішній діаметр 18,2мм, довжина 52 мм
Зовнішній діаметр найбільша сторона 55,5 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | GEELY 1014000289 1014000514 1014000515 1400500180 1400501180 HYUNDAI 54556-22100 54556-22000 54556-22101 54556-22102 |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | GEELY 1014000289 1014000514 1014000515 1400500180 1400501180 |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 50 мм |
| Высота внутренняя | 52 мм |
| Диаметр внутренний | 18.2 мм |
| Диаметр внешний | 55.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Geely, Hyundai |
| Совместимость с моделью | CK, Accent |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Accent |
| Марка | Hyundai |
- Цена: 675 ₴





