ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ УСИЛЕННЫЙ JEEP PATRIOT MITSUBISHI OUTLANDER LANCER Код/Артикул FW777183S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ УСИЛЕННЫЙ JEEP PATRIOT (МК74), MITSUBISHI OUTLANDER LANCER
Оригінальні номери:
MITSUBISHI MR 403441, 4013A430, 4013A429, 4013A428, 4013A427, 4013A282, 4013A281, 4013A280, 4013A279, 4013A218, 4013A217,
CHRYSLER 05105041AH, 05105041AF, 05105041AE, 05105041AD, 05105041AA, 05105040AH, 05105040AG, 05105040AF, 05105040AE, 5105041AF, 5105041AE, 5105040AH, 5105040AG, 5105041AG,
CITROEN/PEUGEOT 3523.CS, 3521.V0, 3521.R1, 3520.X9, 3520.V0, 1612448480, 1612448380, 1609910680
Підходить на такі авто: MITSUBISHI CHERY DODGE JEEP PEUGEOT CITROEN
AIRTREK CU2W (CU# )2001-2005,
AIRTREK/OUTLANDER CU2W (CU2-5W )2001-2008, OUTLANDER II (CW_W), OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK),
DION CR5W (CR# ),
LANCER IX CS1A (CS,CT# ) 2000-2013, LANCER, LANCER CEDIA CS2A (CS,CT# )2000-, Lancer Station Wagon IX (CS_W)Lancer седан IX (CS_A)2000-2011, OUTLANDER CU2W (CU2,5W )2002-2008, Lancer седан X (CY_A)
Chery Fora ELARA (A21)
CITROEN C4 AIRCROSS, C-CROSSER (VU_, VV_), C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_),
DODGE CALIBER,
JEEP COMPASS (MK49), PATRIOT (MK74),
MITSUBISHI COLT CZC Кабриолет (RG), COLT VI (Z3_A, Z2_A), LANCER VII (CS_A, CT_A), LANCER VII универсал (CS_W, CT_W), LANCER VIII (CY_A, CZ_A), LANCER VIII Sportback (CX_A), OUTLANDER II (CW_W), OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK),
PEUGEOT 4007 (VU_, VV_), 4008,
Розміри:
Внутрішній діаметр 14,2мм, довжина 54мм
Зовнішній діаметр 60,5мм, довжина 33,5мм
Посилений з внутрішньою металевою вставкою для більшого навантаження.
Ми використовуємо поліурeтан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | MITSUBISHI MR 403441, CHRYSLER 05105041AH, 05105041AF, 05105041AE, 05105041AD, 05105041AA, 05105040AH, 05105040AG, |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | CHRYSLER 05105041AH, 05105041AF, 05105041AE, 05105041AD, 05105041AA, 05105040AH, 05105040AG, 05105040AF, 05105040AE, 5105041AF, 5105041AE, 5105040AH, 5105040AG, 5105041AG |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 33.5 мм |
| Высота внутренняя | 54 мм |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 60.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Citroen, Jeep, Mitsubishi, Dodge, Chery, Peugeot |
| Совместимость с моделью | Colt, Elara, Caliber, Outlander, 4008, Lancer, 4007, Patriot, C4 |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | C4 |
| Марка | Citroen |
- Цена: 725 ₴





