ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ CHEVROLET LACETTI (J200) NUBIRA (J200), 96391856 Код/Артикул FW777357S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ CHEVROLET LACETTI (J200) NUBIRA (J200), 96391856
Оригінальні номери:
CHEVROLET OE96391856, DAEWOO OE96391856, Hyundai/Kia 54584-07000; Hyundai/Kia 54584-07100
Підходить на такі авто: CHEVROLET DAEWOO
CHEVROLET LACETTI (J200), LACETTI седан, NUBIRA седан, NUBIRA универсал, REZZO вэн (U100), DAEWOO LACETTI Наклонная задняя часть (KLAN), NUBIRA Wagon (J200), NUBIRA седан (J200), REZZO (KLAU) Hyundai GETZ [BP]2004-;Hyundai GETZ [TB]2007-; KIA PICANTO [BC]2004-; KIA PICANTO [SA]2006-.
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2мм, довжина 54мм
Зовнішній діаметр 60,5мм, довжина 32мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | DAEWOO OE96391856 |
| Производитель | Chevrolet |
| Кросс-номери | Hyundai/Kia 54584-07000; Hyundai/Kia 54584-07100 |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 32 мм |
| Высота внутренняя | 54 мм |
| Диаметр внутренний | 12 мм |
| Диаметр внешний | 60.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Kia, Daewoo, Hyundai, Chevrolet |
| Совместимость с моделью | Picanto, Nubira, Getz, Lacetti |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Lacetti |
- Цена: 600 ₴





