САЙЛЕНТБЛОК ПОЛІУРЕТАНОВИЙ АМОРТИЗАТОРА ПЕРЕДНЬОГО FORD NAVIGATOR (B5) AU2Z-1812-4C Код/Артикул FW777471S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. САЙЛЕНТБЛОК ПОЛІУРЕТАНОВИЙ АМОРТИЗАТОРА ПЕРЕДНЬОГО FORD NAVIGATOR (B5) AU2Z-1812-4C
Оригінальні номери:
FORD USA
LINCOLN
Підходить на такі авто:
FORD Navigator (B5)Region America manufactured 2004model LIGHT TRUCK (L)
FORD USA EXPEDITION
LINCOLN NAVIGATOR (UN173)
Розміри:
Внутрішній діаметр 20,2мм, довжина 60мм
Зовнішній діаметр 56,2мм, довжина 40мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища.
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 3L1Z18124CA, 3L1Z18124DA, 6L1Z3C199AA, AU2Z18124F, AU2Z18124J, AU2Z18124K |
| Производитель | Navigator |
| Кросс-номери | LINCOLN 3L1Z18124CA, 3L1Z18124DA, 6L1Z3C199AA, AU2Z18124F, AU2Z18124J, AU2Z18124K |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 40 мм |
| Высота внутренняя | 60 мм |
| Диаметр внутренний | 20 мм |
| Диаметр внешний | 56 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Lincoln, Ford |
| Совместимость с моделью | Expedition, Navigator |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Navigator |
| Марка | Ford |
- Цена: 870 ₴




