ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ GEELY MK, GEELY 1014001607 Код/Артикул FW777132S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ , GEELY 1014001607
Ціна за 1шт.
Оригінальні номери:
GEELY 1014001607 1014001606
GEELY 1014001348, 1014001606, 101400160651, 1014001607, 101400160751
Підходить на такі авто: GEELY
GEELY
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2мм, довжина 58мм
Зовнішній діаметр 55,2 мм, довжина посадкове 24 мм
Ми використовуємо поліуритан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | GEELY 1014001607 1014001606 GEELY 1014001348, 1014001606, 101400160651, 1014001607, 101400160751 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота внутренняя | 58 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 55.2 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Geely |
| Совместимость с моделью | MK |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | MK |
| Марка | Geely |
- Цена: 600 ₴





