САЙЛЕНТБЛОК ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ ЗАДНЕЙ БАЛКИ AUDI A3 SKODA FABIA OCTAVIA VW GOLF POLO BORA VAG 6R0 501 541 A Код/Артикул FW777211S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. САЙЛЕНТБЛОК ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ ЗАДНЕЙ БАЛКИ AUDI A3 SKODA FABIA OCTAVIA VW GOLF POLO BORA VAG 6R0 501 541 A, 1J0 500 045
Оригінальні номери:
VAG 6R0 501 541 A, AUDI 1J0 500 045, 1J0 500 045 A, 1J0 501 541 B, 1J0 501 541 C, 6R0 501 541 A, 6R0 501 541 B
SEAT 1J0 501 541 B, 1J0 501 541 C, 6R0 501 541 A
SKODA 1J0 501 541 B, 1J0 501 541 C, 6R0 501 541 A
VW 1J0 500 045, 1J0 500 045 A, 1J0 501 541 B, 1J0 501 541 C, 6R0 501 541 A, 6R0 501 541 B
Підходить на такі авто: AUDI SEAT SKODA VOLKSWAGEN
AUDI A3 (8L1), TT (8N3), TT Roadster (8N9)
SEAT CORDOBA (6L2), IBIZA III (6L1), IBIZA IV (6J5, 6P1), IBIZA IV SC (6J1, 6P5), IBIZA IV ST (6J8, 6P8), LEON (1M1), TOLEDO II (1M2), TOLEDO IV (KG3)
SKODA FABIA I (6Y2), FABIA I Ліфтбек (6Y3), FABIA I Combi (6Y5), FABIA II (542), FABIA II Combi (545), OCTAVIA I (1U2), OCTAVIA I Combi (1U5), RAPID (NH3, NK3, NK6), RAPID Spaceback (NH1), ROOMSTER (5J7), FABIA I Praktik (6Y5), ROOMSTER Praktik (5J)
VW BORA I (1J2), BORA Variant (1J6), BORA (9M2), FOX Хетчбек (5Z1, 5Z3, 5Z4), GOLF IV (1J1), GOLF IV Variant (1J5), NEW BEETLE (9C1, 1C1), NEW BEETLE Кабріолет (1Y7), POLO IV (9N_, 9A_), POLO IV Ліфтбек (9N2, 9N4), POLO IV Ліфтбек (9A4, 9A2, 9N2, 9A6), POLO V Ліфтбек (602, 604, 612, 614), POLO V (6R1, 6C1), GOLF IV Van (1J1), GOLF VAN IV Variant (1J5)
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 90 мм
Зовнішній діаметр 71,1 мм, довжина 56 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | SKODA 1J0 501 541 B, 1J0 501 541 C, 6R0 501 541 A |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | VAG 6R0 501 541 A, AUDI 1J0 500 045, 1J0 500 045 A, 1J0 501 541 B, 1J0 501 541 C, 6R0 501 541 A, 6R0 501 541 B |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 56 мм |
| Высота внутренняя | 90 мм |
| Диаметр внутренний | 12 мм |
| Диаметр внешний | 71.7 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Seat, Skoda, Volkswagen, Audi |
| Совместимость с моделью | A3, Octavia, Leon, Polo, Bora, Fox, Roomster, Toledo, Golf, Fabia, New Beetle, Cordoba, Ibiza |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Octavia |
| Марка | Skoda |
- Цена: 1 015 ₴





