ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ РЕССОРЫ ПЕРЕДНИЙ FORD TRANSIT, FORD 1453843, 6C16-5781-BA Код/Артикул FW777733S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ РЕССОРЫ ПЕРЕДНИЙ FORD TRANSIT, FORD 1453843, 6C16-5781-BA
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
Ford 1453843
FORD 6C16-5781-BA, 6C16-5781-AA, 6C11-5781-BB, 1720485, 1720483, 1720481, 1453844, 1453843, 1431075, 1431020, 1431019,
Підходить на такі авто: FORD
FORD TRANSIT Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _), TRANSIT TOURNEO Автобус, TRANSIT Фургон (FA_ _), TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _), TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD), TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD), TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD)
Ford Transit TT9 (GCAT) 2006-
Розміри:
Внутрішній діаметр 16,2 мм, довжина 36 мм
Зовнішній діаметр 60,3 мм, довжина посадкова 29 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | Ford 1453843 FORD 6C16-5781-BA, 6C16-5781-AA, 6C11-5781-BB, 1720485, 1720483, 1720481, 1453844, 1453843, 1431075, 1431020, 1431019, |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 29 мм |
| Высота внутренняя | 36 мм |
| Диаметр внутренний | 16.2 мм |
| Диаметр внешний | 60.2 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Transit |
| Марка | Ford |
- Цена: 870 ₴


