ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ CHERY AMULET SEAT TOLEDO VW POLO, A11-2909050, 191407181 Код/Артикул FW777301S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ CHERY AMULET SEAT TOLEDO VW POLO, A11-2909050, 191407181
Ціна за 1шт.
Оригінальні номери:
Chery A11-2909050
AUDI 191 407 181, 191 407 181 D, 191 407 181 E, 191407181, 191407181D, 191407181E, 357407181
PORSCHE 191407181E
SEAT 191 407 181 B, 191407181, 191407181D, 191407181E, 357407181
SKODA 191407181, 191407181D, 191407181E, 357 407 181, 357407181
VW 191407181, 191407181D, 191407181E, 357407181
Підходить на такі авто: CHERY SEAT SKODA VW
Chery Amulet A15
SEAT CORDOBA (6L2),
IBIZA II (6K1),
INCA (6K9),
LEON (1M1),
TOLEDO I (1L2), TOLEDO II (1M2)
VW BORA I (1J2),
CADDY II Мінівен (9K9B), CADDY II Фургон/мінівен (9K9A),
CORRADO (53I),
GOLF II (19E, 1G1), GOLF III (1H1), GOLF III Variant (1H5), GOLF IV Variant (1J5),
JETTA II (19E, 1G2, 165),
PASSAT B3/B4 (3A2, 35I),
PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I),
POLO III CLASSIC (6V2), POLO Variant (6V5),
VENTO (1H2)
Розміри:
Внутрішній діаметр 18,2 мм, довжина 41 мм,
Зовнішній діаметр 60,7 мм, довжина 24 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | Chery A11-2909050 SEAT 191 407 181 B, 191407181, 191407181D, 191407181E, 357407181 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 24 мм |
| Высота внутренняя | 41 мм |
| Диаметр внутренний | 18.2 мм |
| Диаметр внешний | 60.7 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Chery |
| Совместимость с моделью | Passat, Leon, Polo, Jetta, Caddy, Bora, Cordoba, Toledo, Golf, Ibiza |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Ibiza |
| Марка | Seat |
- Цена: 630 ₴




