ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ CHEVROLET AVEO DAEWOO KALOS OE 96535088 Код/Артикул FW777112S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ CHEVROLET AVEO DAEWOO KALOS OE 96535088
Оригінальні номери:
GENERAL MOTORS 96535088
CHEVROLET 95479763, 96535081, 96535082, 96535088, 96653381
DAEWOO 96535081, 96535082, 96535088
Підходить на такі авто: CHEVROLET DAEWOO
Aveo седан II (T250,T255)
Aveo седан III (T300)
Aveo хэтчбек (T200)Aveo хэтчбек II (T250,T255)Aveo хэтчбек III (T300)
Kalos седан Kalos хэтчбек, Kalos седан (KLAS)Kalos хэтчбек (KLAS)
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 47 мм
Зовнішній діаметр 60,6 мм, довжина 25 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | GENERAL MOTORS 96535088 CHEVROLET 95479763, 96535081, 96535082, 96535088, 96653381 DAEWOO 96535081, 96535082, 96535088 |
| Производитель | General |
| Кросс-номери | 777112 |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 25 мм |
| Высота внутренняя | 47 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 60.6 мм |
| Место установки | Передний |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Daewoo, Chevrolet |
| Совместимость с моделью | Aveo |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Aveo |
| Марка | Chevrolet |
- Цена: 600 ₴



