ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ БАЛКИ ВАЗ 2110, 2111, 2112, КАЛИНА 1118, ПРИОРА 2170, 2110-2914054 Код/Артикул FW777245S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ БАЛКИ ВАЗ 2110, 2111, 2112, КАЛИНА 1118, ПРИОРА 2170, 2110-2914054
Ціна за 1шт.
Оригінальні номери:
2110-2914054
Підходить на такі авто: ВАЗ
2110 (2110) 2111 (2111) 2112 (2112)
Kalina седан (1118 ) Kalina универсал (1117) Kalina хэтчбек (1119)
Priora седан (2170) Priora универсал (2171) Priora хэтчбек (2172)
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 65 мм
Зовнішній діаметр 48,5 мм, довжина посадкове 40 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | FW777245S |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 40 мм |
| Высота внутренняя | 65 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 48.5 мм |
| Кросс-номери | 2110-2914054 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | ВАЗ |
| Совместимость с моделью | 2112, 2111, 2170, 2172, 2171 , 2171, 2110, 1118 |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | 1118 |
| Марка | ВАЗ |
- Цена: 600 ₴




