ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ PEUGEOT 4007 JEEP PATRIOT MITSUBISHI OUTLANDER LANCER Код/Артикул FW777254S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ PEUGEOT 4007 JEEP PATRIOT MITSUBISHI OUTLANDER LANCER DODGE CALIBER
Оригінальні номери
CHERY
CHRYSLER
CITROEN/PEUGEOT
MITSUBISHI
Підходить на такі авто: MITSUBISHI CHERY DODGE JEEP PEUGEOT CITROEN
CITROEN C-CROSSER (VU_, VV_), C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_), C4 AIRCROSS
DODGE CALIBER
JEEP COMPASS (MK49), PATRIOT (MK74)
MITSUBISHI ASX (GA_W_), COLT VI (Z3_A, Z2_A), COLT CZC VI Кабріолет (RG), ECLIPSE CROSS (GK_, GL_), LANCER VII (CS_A, CT_A), LANCER VIII (CY_A, CZ_A), LANCER VIII Sportback (CX_A), OUTLANDER II (CW_W), OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK)
PEUGEOT 4007 (VU_, VV_), 4008
Chery Fora ELARA (A21)
Розміри:
Внутрішній діаметр 14,2мм, довжина 60мм
Зовнішній діаметр 37 мм, довжина посадкове 34 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | Mitsubishi MR 403419 CHERY A212909010, A212909020, CHRYSLER 05105041AH, 05105041AG, 05105041AF, 05105041AE, 05105040AH, 05105040AG, 05105040AF |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | CHERY A212909010, A21290901001, A212909010BB, A212909020, A21290902001, A212909020BB, A212909050 CHRYSLER 05105040AA, 05105040AB, 05105040AC, 05105040AD, 05105040AE, 05105040AF, 05105040AG, 05105040AH, 05105040AI, 05105041AA, 05105041AB, 05105041AC, 05105041AD, 05105041AE, 05105041AF, 05105041AG, 05105041AH, 05105041AI, 5105040AA, 5105040AB, |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 34 мм |
| Высота внутренняя | 60 мм |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 37 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Citroen, Jeep, Mitsubishi, Dodge, Chery, Peugeot |
| Совместимость с моделью | Colt, Elara, Caliber, Outlander, 4008, Lancer, 4007, Patriot, C4 |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | 4007 |
| Марка | Peugeot |
- Цена: 600 ₴





