ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ GEELY EMGRAND BID F3 TOYOTA COROLLA PRIUS AVENSIS Код/Артикул FW777343S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ GEELY EMGRAND BID F3 TOYOTA COROLLA PRIUS AVENSIS
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
GEELY 1064001265, 1064001329
TOYOTA 48069-42041, 48654-12120, 48654-12120, 48654-05050, 48069-13010, 48069-12260, 48069-05070, 48069-02070, 48069-02030, 48068-13010, 48068-12260, 48068-05070, 48068-02070, 48068-02030, 48069-42041, 48068-42040, 48068-42041, 48069-42040, 48069-42041
CHERY T112909010, T112909020, T11-2909070
BYD 10142997-00
LIFAN S2904100, S2904200
Підходить на такі авто: GEELY TOYOTA CHERY LIFAN
Geely Emgrand EC7/EC7RV,
Lifan Solano2010-;
Toyota Corolla Fielder II (_E14_)Corolla седан IX (E120)Corolla универсал IX (E120)Corolla хэтчбек IX (E120)Matrix II (ZZE13_)Wish вэн (ANE1_,ZNE1_)2001-2012,Avensis седан II (T250)Avensis универсал II (T250)Avensis хэтчбек II (T250)2003-2008,
Chery Tiggo T11
TOYOTA AVENSIS (_T25_), AVENSIS седан (_T25_), AVENSIS универсал (_T25_), COROLLA (_E12_), COROLLA Verso (_E12_), COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_), COROLLA седан (_E12_), COROLLA седан (_E15_), COROLLA универсал (_E12_),
PRIUS Liftback (_W2_),
LIFAN X60 / 2012 - 2014 / 1.8 LFB479Q
BID F3
Розміри:
Внутрішній діаметр 14,2мм, довжина 60мм
Зовнішній діаметр 34,5мм, довжина 41мм
Ми використовуємо поліуритан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | BYD 1014299700; Chery T112909070; Geely 1064001329; Lifan S2904200; Toyota 4806842040 |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 41 мм |
| Высота внутренняя | 60 мм |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 34 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | BYD, Geely, Toyota, Chery, Lifan |
| Совместимость с моделью | RAV4, Emgrand, Corolla, Prius, Avensis, Tiggo, F3 |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Tiggo |
| Марка | Chery |
- Цена: 525 ₴


