ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ DAEWOO LANOS SENS NEXIA 96185973 Код/Артикул FW777755S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ DAEWOO LANOS SENS NEXIA 96185973
Оригінальні номери:
CHEVROLET 96335966
DAEWOO 96185973, 96335966, 96445043
GENERAL MOTORS 090335966, 90335966
OPEL 03 52 334, 03 52 349, 3 52 334, 3 52 349
VAUXHALL 090335966, 90335966
Підходить на такі авто: DAEWOO OPEL
Lanos седан (KLAT)
DAEWOO ESPERO (KLEJ),
LANOS / SENS (KLAT), LANOS / SENS Ліфтбек (KLAT),
NEXIA, NEXIA Ліфтбек
OPEL KADETT E Хетчбек (T85), KADETT E (T85), KADETT E Універсал (T85), KADETT E Кабріолет (T85), KADETT E Фургон/універсал (T85), KADETT E Combo (T85)
Розміри:
Внутрішній діаметр 14,2мм, довжина 60мм
Зовнішній діаметр (посадковий) 38.5мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | DAEWOO 96185973, 96335966, 96445043 GENERAL MOTORS 090335966, 90335966 OPEL 03 52 334, 03 52 349, 3 52 334, 3 52 349 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота внутренняя | 60 мм |
| Диаметр внутренний | 14 мм |
| Диаметр внешний | 38 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Daewoo |
| Совместимость с моделью | Sens, Lanos, Nexia |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Sens |
| Марка | Daewoo |
- Цена: 600 ₴






