ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ЗАДНЕГО ВЕРХНИЙ MERCEDES-BENZ VIANO VITO W639, A 639 326 41 00 Код/Артикул FW777430S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ЗАДНЕГО ВЕРХНИЙ MERCEDES-BENZ VIANO VITO W639, A 639 326 41 00
Ціна за 1шт.
Оригінальні номери:
MERCEDES-BENZ A 639 326 41 00, A 639 326 40 00, A 639 326 34 00, A 639 326 33 00, A 639 326 30 00, A 639 326 27 00, A 639 326 01 00, 639 326 41 00, 639 326 40 00, 639 326 34 00, 639 326 33 00, 639 326 30 00, 639 326 27 00, 639 326 01 00
Підходить на такі авто: MERCEDES-BENZ
MERCEDES-BENZ VIANO (W639),
VITO Автобус (W639),
VITO / MIXTO Фургон (W639)
Розміри:
Внутрішній діаметр 14,2мм, довжина 46мм
Зовнішній діаметр 42,2 мм, довжина посадкове 41,5 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | FW777430S |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 41.5 мм |
| Высота внутренняя | 46 мм |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 42.2 мм |
| Кросс-номери | A 639 326 41 00, A 639 326 40 00, A 639 326 34 00, A 639 326 33 00, A 639 326 30 00, A 639 326 27 00, A 639 326 01 00, 639 326 41 00, 639 326 40 00, 639 326 34 00, 639 326 33 00, 639 326 30 00, 639 326 27 00, 639 326 01 00 |
| Место установки | Задний |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | Vito |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Vito |
| Марка | Mercedes-Benz |
- Цена: 675 ₴

