JEEP GRAND CHEROKEE ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ВЕРХНЕГО РЫЧАГА (БУМЕРАНГ) 052088425 Код/Артикул FW777323S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. JEEP GRAND CHEROKEE ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ВЕРХНЕГО РЫЧАГА (БУМЕРАНГ) 052088425
Оригінальні номери:
Chrysler 52088425
CHRYSLER 052088425, 52088422AB, 52088425
Підходить на такі авто: CHRYSLER JEEP
JEEP GRAND CHEROKEE 1997-2004;
JEEP GRAND CHEROKEE III 2004-2010;
JEEP LIBERTY 2000-2007 JEEP CHEROKEE (XJ),
CHEROKEE (KJ),
GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG),
GRAND CHEROKEE II (WJ, WG),
GRAND CHEROKEE III (WH, WK)
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,7мм, довжина 68мм
Зовнішній діаметр 50,4мм, довжина 46/37мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 52088425 |
| Производитель | Cherokee |
| Кросс-номери | 052088425, 52088422AB, 52088425 |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 46 мм |
| Высота внутренняя | 68 мм |
| Диаметр внутренний | 12 мм |
| Диаметр внешний | 50.4 мм |
| Место установки | Задний |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Jeep |
| Совместимость с моделью | Grand Grand-Cherokee |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Grand Grand-Cherokee |
- Цена: 1 015 ₴





