САЙЛЕНТБЛОК ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ ЗАДНЕГО РЫЧАГА ПОД ПРУЖИНУ НАРУЖНЫЙ FORD ESCAPE KUGA FOCUS MAZDA VOLVO 1061666 Код/Артикул FW777465S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. САЙЛЕНТБЛОК ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ ЗАДНЕГО РЫЧАГА ПОД ПРУЖИНУ НАРУЖНЫЙ FORD ESCAPE KUGA FOCUS MAZDA VOLVO 1061666
Оригінальні номери:
FORD 1061666, 1064128, 1335249, 1357317, 1357319, 1502729, 1548460, 1718501, 1782008, 1787961, 1882880, 1882883, 1894048, 1894049, 1909108, 1913259, 1949978, 2271246, 3M51-5K65-20E, 4M51-5K652-CB, 7S4Z-5500-A, AV61-5K653-AB, BV61-5K652-AG, BV61-5K652-CF, BV61-5K652-CH, BV61-5K652-EG, CV61-5K652-AAA, CV6Z5500J, CV6Z-5500-P
FORD 1 306 767, 1 321 004, 1 333 283, 1 335 566, 1 349 213, 1 349 910, 1 352 302, 1 357 317, 1 357 319, 1 896 536, 1 909 108
FORD MOTOR COMPANY 3M51-5K652-GB, 3M51-5K652-GD, 4M51-5K652-AA, 4M51-5K652-AB, 4M51-5K652-AC, 4M51-5K652-AD, 4M51-5K652-AE, 4M51-5K652-AF, 4M51-5K652-BB, 4M51-5K652-BC, 4M51-5K652-BD
FORD USA BV615K652ED, BV615K652EE, BV615K652EF, BV615K652EG, BV615K652EH
MAZDA BBP3-28-300A, BBP3-28-300B, BBP3-28-300C, BP4K-28-300B, BP4K-28-300C, BP4K-28-300D, BP4K-28-300E, C236-28-300, C236-28-300A, C236-28-300B, C236-28-300C, C273-28-300A, C273-28-300B, C275-28-300A, C291-28-300, C291-28-300A, C291-28-300B, C291-28-300C, MZAB-066
VOLVO 30736922, 31277584
VOLVO
Підходить на такі авто: FORD MAZDA VOLVO
FORD C-MAX (DM2), C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU), C-MAX II Van, FOCUS I (DAW, DBW), FOCUS C-MAX (DM2), FOCUS II (DA_, HCP, DP), FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH), FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS), FOCUS II Фургон/універсал, FOCUS II Кабріолет, FOCUS III, FOCUS III Фургон/хетчбек, FOCUS III Ліфтбек, FOCUS III Turnier, KUGA I, KUGA II (DM2), KUGA I VAN, KUGA II VAN
FORD ESCAPE
MAZDA 3 (BK), 3 Ліфтбек (BK), 3 (BL), 3 Ліфтбек (BL)
VOLVO C30 (533), S40 II (544), V50 (545)
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 45 мм
Зовнішній діаметр 36,3 мм, довжина 35 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | FORD 1061666, 1064128, 1335249, 1357317, 1357319, 1502729, 1548460, 1718501, 1782008, 1787961, 1882880, 1882883, 1894048, 1894049, 1909108, 1913259, 1949978, 2271246, 3M51-5K65-20E, 4M51-5K652-CB, |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 35 мм |
| Высота внутренняя | 45 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 36.3 мм |
| Совместимость с моделью | S40, V50, 3, C-Max, C30, #3, Kuga, Focus |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Mazda, Volvo, Ford |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Focus |
| Марка | Ford |
- Цена: 510 ₴



