САЙЛЕНТБЛОК ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ ЗАДНЕГО РЫЧАГА ПОД ПРУЖИНУ ВНУТРЕННИЙ FORD ESCAPE KUGA FOCUS MAZDA VOLVO 1064128 Код/Артикул FW777466S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. САЙЛЕНТБЛОК ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ ЗАДНЕГО РЫЧАГА ПОД ПРУЖИНУ ВНУТРЕННИЙ FORD ESCAPE KUGA FOCUS MAZDA VOLVO
Оригінальні номери:
FORD 1061666, 1064128, 1335249, 1357317, 1357319, 1502729, 1548460, 1718501, 1782008, 1787961, 1882880, 1882883, 1894048, 1894049, 1909108, 1913259, 1949978, 2271246, 3M51-5K65-20E, 4M51-5K652-CB, 7S4Z-5500-A, AV61-5K653-AB, BV61-5K652-AG, BV61-5K652-CF, BV61-5K652-CH, BV61-5K652-EG, CV61-5K652-AAA, CV6Z5500J, CV6Z-5500-P
FORD, 1 306 767, 1 321 004, 1 333 283, 1 335 566, 1 349 213, 1 349 910, 1 352 302, 1 357 317, 1 357 319, 1 896 536, 1 909 108
MAZDA BBP3-28-300A, BBP3-28-300B, BBP3-28-300C, BP4K-28-300B, BP4K-28-300C, BP4K-28-300D, BP4K-28-300E, C236-28-300, C236-28-300A, C236-28-300B, C236-28-300C, C273-28-300A, C273-28-300B, C275-28-300A, C291-28-300, C291-28-300A, C291-28-300B, C291-28-300C, MZAB-066
VOLVO 30736922, 31277584
FORD MOTOR COMPANY 3M51-5K652-GB, 3M51-5K652-GD, 4M51-5K652-AA, 4M51-5K652-AB, 4M51-5K652-AC, 4M51-5K652-AD, 4M51-5K652-AE, 4M51-5K652-AF, 4M51-5K652-BB, 4M51-5K652-BC, 4M51-5K652-BD
Підходить на такі авто: FORD MAZDA VOLVO
FORD C-MAX (DM2), C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU), C-MAX II Van, FOCUS I (DAW, DBW), FOCUS C-MAX (DM2), FOCUS II (DA_, HCP, DP), FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH), FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS), FOCUS II Фургон/універсал, FOCUS II Кабріолет, FOCUS III, FOCUS III Фургон/хетчбек, FOCUS III Ліфтбек, FOCUS III Turnier, KUGA I, KUGA II (DM2), KUGA I VAN, KUGA II VAN
FORD ESCAPE
MAZDA 3 (BK), 3 Ліфтбек (BK), 3 (BL), 3 Ліфтбек (BL)
VOLVO C30 (533), S40 II (544), V50 (545)
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2мм, довжина 54мм
Зовнішній діаметр 32,8мм, довжина 45мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | FW777466S |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 45 мм |
| Высота внутренняя | 54 мм |
| Диаметр внутренний | 12 мм |
| Диаметр внешний | 33 мм |
| Совместимость с моделью | S40, V50, 3, C-Max, C30, #3, Kuga, Focus |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Mazda, Volvo, Ford |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | 3 |
| Марка | Mazda |
- Цена: 510 ₴




