ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ЗАДНЕГО НИЖНИЙ GEELY MK, Geely 1014002426 Код/Артикул FW777319S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ЗАДНЕГО НИЖНИЙ GEELY MK, Geely 1014002426
Оригінальні номери:
Geely 1014002426
Підходить на такі авто: GEELY
GEELY MK
Розміри:
Внутрішній діаметр 18,5 мм, довжина 40 мм,
Зовнішній діаметр 40 мм, довжина 25 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 1014002426 |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | 1014002426 |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 25 мм |
| Высота внутренняя | 40 мм |
| Диаметр внутренний | 18.5 мм |
| Диаметр внешний | 40 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Geely |
| Совместимость с моделью | MK |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | MK |
| Марка | Geely |
- Цена: 510 ₴





