ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО ВЕРХНЕГО РЫЧАГА RENAULT MASTER OPEL MOVANO NISSAN INTERSTAR 7700302116 Код/Артикул FW777364S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО ВЕРХНЕГО РЫЧАГА RENAULT MASTER OPEL MOVANO NISSAN INTERSTAR 7700302116
Оригінальні номери:
Renault 77 00 302 116
Nissan 4500091 NISSAN 77 00 302 116Z
RENAULT 09160391, 314115, 4500091, 5445000QAA, 77 00 302 115, 7700302115, 7700302116, 9160391
Підходить на такі авто: RENAULT OPEL NISSAN
Renault Master II, Master III; Opel Movano-A 1998-2010; Nissan Interstar (X70) 2002-
NISSAN INTERSTAR Автобус (X70), INTERSTAR Фургон (X70)
OPEL MOVANO A Автобус (X70), MOVANO A Фургон (X70), MOVANO A Платформа/шасі (X70)
RENAULT MASTER II Автобус (JD), MASTER II Фургон (FD), MASTER II Платформа/шасі (ED/HD/UD)
Розміри:
Внутрішній діаметр 22,2 мм, довжина 60 мм
Зовнішній діаметр 46,5 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | Renault 77 00 302 116 |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | Nissan 4500091 |
| Страна производитель | Украина |
| Высота внутренняя | 60 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Диаметр внешний | 46.5 мм |
| Место установки | Передний |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Opel, Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Interstar, Movano, Master |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Master |
| Марка | Renault |
- Цена: 725 ₴






