ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПОПЕРЕЧНОГО НИЖНЕГО БОЛЬШОГО РЫЧАГА MITSUBISHI OUTLANDER JEEP PATRIOT Код/Артикул FW777222S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПОПЕРЕЧНОГО НИЖНЕГО БОЛЬШОГО РЫЧАГА MITSUBISHI OUTLANDER JEEP PATRIOT
Оригінальні номери:
Mitsubishi MR 403464, MN100110, MN100108, 4113A136, 4113A041
MITSUBISHI
Citroen/Peugeot 5131.G1 CITROEN/PEUGEOT 5131.G1,
CITROEN
CHERY A21-2919210
CHRYSLER 05105272AC
JEEP K05105272AD, K05105272AC, K05105272AB, K05105272AA
JEEP
Підходить на такі авто: MITSUBISHI PEUGEOT CITROEN JEEP DODGE CHERY CHRYSLER
Mitsubishi Lancer/Lancer Classic(EUR) (CS,CT#) 2000-2009; Lancer (EUR) (CY, CZ#) 2007-; Lancer Sportback (EUR) (CX0#) 2008-;
Outlander(EUR) (CU2,5W) 2003-2008; Outlander (EUR/MMC-PROD.) (CW0#) 2006-; Outlander (EUR/NEDCAR-PROD.) (CW0#) 2008-; OUTLANDER I (CU_W), OUTLANDER II (CW_W), OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK)
Galant (EA) 1996-2003; Galant Fortis/Lancer Evolution (CY4A/CZ4A) 2007-;
Dingo (CQ1A, CQ2A, CQ5A) 1998-2002;
Dion (CR5W, CR6W, CR9W) 2000-2004; Airtrek (CU#) 2001-2005; ASX (GA#) 2010-;
Chrysler Sebring JR 2001-2006;
Citroen C-Crosser 2007-; CITROEN C4 AIRCROSS, C-CROSSER (VU_, VV_), C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_),
Dodge Caliber 2006-; DODGE CALIBER
Peugeot 4007 2007-
Chery Fora ELARA (A21)
JEEP COMPASS (MK49), PATRIOT (MK74)
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2мм, довжина 50мм
Зовнішній діаметр 36.5мм/37,2мм, довжина 36мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | Mitsubishi MR 403464, MN100110, MN100108, 4113A136, 4113A041 MITSUBISHI 4113A125, 4113A135, 4113A136 |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | Citroen/Peugeot 5131.G1 CITROEN/PEUGEOT 5131.G1, CITROEN 16 099 110 80 CHERY A21-2919210 CHRYSLER 05105272AC JEEP K05105272AD, K05105272AC, K05105272AB, K05105272AA JEEP 05105272AA, 05105272AB, 05105272AC, 05105272AD, 05105272AE, 5105272AA, 5105272AB, 5105272AC, 5105272AD, 5105272AE, K05105272AA, K05105272AB, K05105272AC, K05105272AD |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 36 мм |
| Высота внутренняя | 50 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 36.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Citroen, Jeep, Chrysler, Mitsubishi, Dodge, Chery, Peugeot |
| Совместимость с моделью | Sebring, Elara, Caliber, Galant, Outlander, Lancer, C-Crosser, 4007 |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Galant |
- Цена: 600 ₴




