ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ GEELY MK, TOYOTA AYGO YARIS, CITROEN C1, PEUGEOT 107 Код/Артикул FW777131S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ GEELY MK, , ,
Оригінальні номери:
GEELY 1014001607 1014001606
CITROEN/PEUGEOT 3520.Q2, 3521.L3
TOYOTA 48068-09030, 48068-0H010, 48068-59035, 48068-59055, 48069-09030, 48069-0H010, 48069-59035, 48069-59055, 48654-0D010, 48654-0D040, 48654-0H010, 48654-23012
Підходить на такі авто: GEELY TOYOTA CITROEN PEUGEOT
GEELY
TOYOTA
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2мм, довжина 52мм
Зовнішній діаметр 32 мм, довжина посадкове 36 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 1014001606 1014001607 |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | CITROEN/PEUGEOT 3520.Q2, 3521.L3 TOYOTA 48068-09030, 48068-0H010, 48068-59035, 48068-59055, 48069-09030, 48069-0H010, 48069-59035, 48069-59055, 48654-0D010, 48654-0D040, 48654-0H010, 48654-23012 |
| Страна производитель | Украина |
| Высота внутренняя | 52 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 32 мм |
| Место установки | Передний |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Peugeot, Citroen, Geely, Toyota |
| Совместимость с моделью | MK, C1, Yaris, 107 |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Yaris |
| Марка | Toyota |
- Цена: 510 ₴


