САЙЛЕНТБЛОК ПОЛІУРИТАНОВИЙ ПЕРЕДНЬОГО ВАЖЕЛЯ ПЕРЕДНІЙ NISSAN JUKE(F15) LEAF(ZE0) 54500-1AA0A, ціна за1шт Код/Артикул FW777309S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. САЙЛЕНТБЛОК ПОЛІУРИТАНОВИЙ ПЕРЕДНЬОГО ВАЖЕЛЯ ПЕРЕДНІЙ NISSAN JUKE(F15) LEAF(ZE0) 54500-1AA0A, ціна за1шт
NISSAN
Підходить на такі авто:
INFINITI JX Джип (L50)
NISSAN ALTIMA (L32), ALTIMA Купе (CL32), ALTIMA (L33), ELGRAND (E52), JUKE (F15), LEAF (ZE0), LEAF (ZE1), MURANO II (Z51), PATHFINDER IV (R52), PULSAR Хетчбек (C13), QUEST (E52), TEANA III (J33, L33), NV200 / EVALIA Автобус, NV200 Фургон
NISSAN (DFAC) TEANA (J32Z)
Розміри:
зовнішній діаметр 50,5мм довжина 27мм
внутрішній діаметр 14,2мм довжина 48мм
Ми використовуємо поліуритан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища.
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | FW777309S |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 27 мм |
| Высота внутренняя | 48 мм |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 50.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Nissan |
| Совместимость с моделью | Juke |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
- Цена: 450 ₴








