ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ РЕССОРЫ (СЕРЬГИ) FORD TRANSIT, TRANSIT TOURNEO FORD 1526559, 8C11-5776-AA Код/Артикул

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ РЕССОРЫ (СЕРЬГИ) FORD TRANSIT, TRANSIT TOURNEO FORD 1526559, 8C11-5776-AA
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
FORD 8C11-5776-AA, 6C11-5A546-AB, 4855617, 1526559, 1526483, 1420171,
Підходить на такі авто: FORD
TRANSIT 2006- (TT9)
Transit c бортовой платформой VIII (FED,FFD)Transit автобус VIII (FAD,FBD)Transit фургон VIII (FCD,FDD) FORD TRANSIT Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _), TRANSIT TOURNEO Автобус, TRANSIT Фургон (FA_ _), TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _), TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD), TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD), TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD)
Розміри:
Внутрішній діаметр 14,2 мм, довжина 109 мм
Зовнішній діаметр 38 мм, довжина посадкова 91 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | FORD 8C11-5776-AA, 6C11-5A546-AB, 4855617, 1526559, 1526483, 1420171 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 91 мм |
| Высота внутренняя | 109 мм |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 38 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Transit |
| Марка | Ford |
- Цена: 570 ₴


