ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ FORD TRANSIT CONNECT, FIESTA, FOCUS, FUSION, MAZDA 2 DY Код/Артикул FW777376S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ЗАДНИЙ FORD TRANSIT CONNECT, FIESTA, FOCUS, FUSION, MAZDA 2 DY
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
FORD 1212808, 1067918, 1149932, 1149933
MAZDA D350-34-300C, D350-34-350C
Підходить на такі авто: FORD MAZDA
FORD TRANSIT CONNECT TC7 2002-2013;
FORD FIESTA CBK 2001-2008; FIESTA V (JH_, JD_), FIESTA V Van, FIESTA VI Van
FORD FOCUS I CAK 1998-2005;
FORD FOCUS II 2004-2008;
FORD FOCUS I (DAW, DBW), FOCUS I Ліфтбек (DFW), FOCUS I Turnier (DNW)
FORD FUSION CBK 2001-2008;
MAZDA 2 DY 2003-2007;
Розміри:
Внутрішній діаметр 22.2 мм, довжина 64 мм
Зовнішній діаметр 57,5 мм, довжина 54,6 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | FORD 1212808; MAZDA D350-34-300C; MAZDA D350-34-350C; FORD 1067918; FORD 1149932; FORD 1149933; |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 54.6 мм |
| Высота внутренняя | 64 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Диаметр внешний | 57.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Mazda, Ford |
| Совместимость с моделью | Fiesta, Fusion, Focus |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Transit Connect |
| Марка | Ford |
- Цена: 725 ₴


