AUDI A6 C5 A4 B6 A4 B7 A8 D2 C5 SEAT EXEO SKODA SUPERB VW PASSAT B5 САЙЛЕНТБЛОК НИЖНЕГО ПОПЕРЕЧНОГО РЫЧАГА ПЕРЕДНЕЙ ПОДВЕСКИ,ВНЕШ

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. САЙЛЕНТБЛОК НИЖНЕГО ПОПЕРЕЧНОГО РЫЧАГА ПЕРЕДНЕЙ ПОДВЕСКИ,ВНЕШНИЙ AUDI A6 C5 A4 B6 A4 B7 A8 D2 C5 SEAT EXEO SKODA SUPERB VW PASSAT B5
Оригінальні номери:
VAG 8E0 407 181 C VAG 8E0 407 181 B
SEAT 8E0 407 181 C AUDI 4D0 407 181 F, 4D0 407 181 H, 4D0407181F, 4D0407181H
SKODA 4D0407181F, 4D0407181H
VW 4D0407181F, 4D0407181H
Підходить на такі авто:
AUDI A4 B6 (8E2), A4 B6 Avant (8E5), A4 B6 Кабриолет (8H7), A4 B7 (8EC), A4 B7 Avant (8ED), A4 B7 Кабриолет (8HE), AUDI A4 B5 (8D2), A4 B5 Avant (8D5), A4 B6 (8E2), A4 B6 Avant (8E5), A4 B6 Кабриолет (8H7), A4 B7 (8EC), A4 B7 Avant (8ED), A4 B7 Кабриолет (8HE),
A6 C5 (4B2), A6 C5 Avant (4B5),
A8 D2 (4D2, 4D8), ALLROAD C5 (4BH),
SEAT EXEO (3R2), EXEO ST (3R5),
SKODA SUPERB I (3U4),
VW PASSAT B5 (3B2), PASSAT B5 Variant (3B5), PASSAT B5.5 (3B3), PASSAT B5.5 Variant (3B6),
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2мм, довжина 50мм
Зовнішній діаметр 40,1мм, довжина 42мм
Необхідна кількість на машину - 2шт.
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | VAG 8E0 407 181 C VAG 8E0 407 181 B |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | 4D0407181F, 4D0407181H. 777413 |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 42 мм |
| Высота внутренняя | 50 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 40 мм |
| Место установки | Передний |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Seat, Skoda, Volkswagen, Audi |
| Совместимость с моделью | Passat, A8, Superb, A6, A4 |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | A6 |
- Цена: 525 ₴





