ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПРОДОЛЬНОГО РЫЧАГА ДЖИЛИ СК GEELY CK 1400615180 Код/Артикул FW777792S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПРОДОЛЬНОГО РЫЧАГА GEELY CK 1400615180
Ціна за 1шт.
Необхідна кількість на авто - 4шт.
Оригінальні номери:
GEELY 1400615180
Geely 1400615180
Підходить на такі авто: GEELY
GEELY CK
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2мм, довжина 50мм
Зовнішній діаметр 42 мм, довжина посадкове 29 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | GEELY 1400615180 Geely 1400615180 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 29 мм |
| Высота внутренняя | 50 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 42 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Geely |
| Совместимость с моделью | CK |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | CK |
| Марка | Geely |
- Цена: 405 ₴





