ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ CHERY AMULET SEAT TOLEDO SKODA OCTAVIA VW POLO PASSAT Код/Артикул FW985423S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЕГО РЫЧАГА ПЕРЕДНИЙ CHERY AMULET SEAT TOLEDO SKODA OCTAVIA VW POLO PASSAT
Ціна за 1шт.
Оригінальні номери:
AUDI
SEAT
SKODA
VW
Підходить на такі авто: CHERY SEAT SKODA VW AUDI
Chery Amulet A15
AUDI A1 (8X1, 8XK), A1 Sportback (8XA, 8XF), A3 (8L1), TT Roadster (8N9)
SEAT ARONA (KJ7, KJP), CORDOBA (6K1, 6K2), CORDOBA Vario (6K5), IBIZA II (6K1), IBIZA IV (6J5, 6P1), IBIZA IV SC (6J1, 6P5), IBIZA IV ST (6J8, 6P8), IBIZA V (KJ1, KJG), INCA (6K9), LEON (1M1), Mii (KF1, KE1), TOLEDO I (1L2), TOLEDO II (1M2), TOLEDO IV (KG3)
SKODA CITIGO (NF1), FABIA II (542), FABIA II Combi (545), FABIA III (NJ3), FABIA III Універсал (NJ5), FABIA IV (PJ3), KAMIQ (NW4), OCTAVIA I (1U2), OCTAVIA I Combi (1U5), RAPID (NH3, NK3, NK6), RAPID Spaceback (NH1), ROOMSTER (5J7), ROOMSTER Praktik (5J), SCALA (NW1)
VW BORA I (1J2), BORA Variant (1J6), CADDY II Мінівен (9K9B), CADDY II Фургон/мінівен (9K9A), GOLF III (1H1), GOLF III Van (1H1), GOLF Van III Variant (1H5), GOLF III Variant (1H5), GOLF III Cabriolet (1E7), GOLF IV (1J1), GOLF IV Van (1J1), GOLF IV Variant (1J5), GOLF VAN IV Variant (1J5), GOLF IV Cabriolet (1E7), NEW BEETLE (9C1, 1C1), NEW BEETLE Кабріолет (1Y7), PASSAT B3/B4 (3A2, 35I), PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I), PASSAT B3/B4 (315, 3A5), POLO III CLASSIC (6V2), POLO Variant (6V5), POLO (9N_, 9A_), POLO V (6R1, 6C1), POLO V Ліфтбек (602, 604, 612, 614), POLO Van Фургон/універсал (6V5), POLO VI (AW1, BZ1, AE1), UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123), LOAD UP (121, 122, BL1, BL2), VENTO (1H2)
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 54 мм,
Зовнішній діаметр 32,5 мм, довжина посадкова 31 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | AUDI 191 407 182, 191 407 357, 1J0 407 182, 357 407 182 SEAT 191 407 182, 191 407 357, 1J0 407 182, 357 407 182 SKODA 191 407 182, 191 407 357, 1J0 407 182, 357 407 182 VW 180 407 182, 191 407 182, 191 407 357, 1J0 407 182, 357 407 182 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 31 мм |
| Высота внутренняя | 54 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 32.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Seat, Chery, Skoda, Audi |
| Совместимость с моделью | Amulet, Passat, A3, Octavia, Leon, A1, Polo, Jetta, Caddy, Bora, Cordoba, Toledo, Golf, Fabia, Ibiza |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Passat |
| Марка | Volkswagen |
- Цена: 600 ₴





