ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ ЦАПФЫ ПОД АМОРТИЗАТОР FORD USA EXPLORER (U5_) DB5Z-5B758-A, BB5Z-5B759-A Код/Артикул FW777443S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕЙ ЦАПФЫ ПОД АМОРТИЗАТОР FORD USA EXPLORER (U5_) DB5Z-5B758-A, BB5Z-5B759-A
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
FORD DB5Z-5B759-A, DB5Z-5B758-A, BB5Z-5B759-A, BB5Z-5B758-A
Підходить на такі авто: FORD
FORD USA EXPLORER (U5_)
FORD USA EXPLORER
Розміри:
Внутрішній діаметр 14,5 мм, довжина 47 мм
Зовнішній діаметр 40,5 мм, довжина посадкова 29,5 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | DB5Z-5B759-A, DB5Z-5B758-A, BB5Z-5B759-A, BB5Z-5B758-A |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | FORD DB5Z-5B759-A, DB5Z-5B758-A, BB5Z-5B759-A, BB5Z-5B758-A |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 29.5 мм |
| Высота внутренняя | 47 мм |
| Диаметр внутренний | 14.5 мм |
| Диаметр внешний | 40.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Explorer, DB5 |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Explorer |
| Марка | Ford |
- Цена: 525 ₴




