ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПОПЕРЕЧНОГО РЫЧАГА GEELY CK 2911020001 Код/Артикул FW777790S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО ПОПЕРЕЧНОГО РЫЧАГА GEELY CK 2911020001
Оригінальні номери:
Geely 1400615180
Geely1400614180 2911020001
Підходить на такі авто: GEELY
GEELY CK
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2мм, довжина 39мм
Зовнішній діаметр 33,3 мм, довжина посадкове 23 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | GEELY 2911020001 |
| Производитель | Собственное производство |
| Кросс-номери | 1400615180 Geely 1400614180 2911020001 |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 23 мм |
| Высота внутренняя | 39 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 33.3 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Geely |
| Совместимость с моделью | CK |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | CK |
| Марка | Geely |
- Цена: 375 ₴



