ВТУЛКА СТОЙКИ СТАБИЛИЗАТОРА ЗАДНЕГО ПОЛИУРЕТАНОВАЯ VOLKSWAGEN CADDY 2K5505465A Код/Артикул FW777399S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ВТУЛКА СТОЙКИ СТАБИЛИЗАТОРА ЗАДНЕГО ПОЛИУРЕТАНОВАЯ VOLKSWAGEN CADDY 2K5505465A
Ціна за 1шт.
Оригінальні номери:
VW 2K5505465A 2K0505465E 2K0505465C 2K0505465B
Підходить на такі авто: VOLKSWAGEN CADDY
VW CADDY III Автофургон / микроавтобус (2KA, 2KH, 2CA, 2CH),
CADDY III вэн (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ),
CADDY IV Автофургон / микроавтобус (SAA, SAH),
CADDY IV вэн (SAB, SAJ)
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 30 мм,
Зовнішній діаметр 36 мм, довжина посадкове 20 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | VW 2K5505465A 2K0505465E 2K0505465C 2K0505465B |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 20 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота внутренняя | 30 мм |
| Диаметр внешний | 36 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Мoдель | Caddy |
| Марка | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Caddy |
- Цена: 372 ₴

