ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО АМОРТИЗАТОРА DAEWOO LANOS SENS 22008778 Код/Артикул FW777103S

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЕГО АМОРТИЗАТОРА DAEWOO LANOS SENS 22008778
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
DAEWOO
Підходить на такі авто: DAEWOO
Lanos седан (KLAT)Lanos хэтчбек (KLAT)
Sens,
Nexia седан
Розміри:
Внутрішній діаметр 10,2мм, довжина 35мм
Зовнішній діаметр (посадковий) 30мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 22008778 |
| Производитель | Daewoo |
| Кросс-номери | 22008778 |
| Страна производитель | Украина |
| Высота внутренняя | 35 мм |
| Диаметр внутренний | 10.2 мм |
| Диаметр внешний | 30 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Daewoo |
| Совместимость с моделью | Sens, Lanos, Nexia |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Sens |
- Цена: 295 ₴





