ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ЗАДНЕГО ВЕРХ/НИЗ FORD TOURNEO CONNECT, TRANSIT CONNECT (P65, P70, P80) Код/Артикул

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. ПОЛИУРЕТАНОВЫЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА ЗАДНЕГО ВЕРХ/НИЗ FORD TOURNEO CONNECT, TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 4410223
Ціна за 1 шт.
Оригінальні номери:
Ford 2T1418016AA
FORD 4410223, 4947120160
Підходить на такі авто: FORD
FORD TOURNEO CONNECT, TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)
Tourneo Connect (TC7) (2002 - 2013)
Transit Connect (PU2) (2002 - 2013)
Розміри:
Внутрішній діаметр 12,2 мм, довжина 40 мм
Зовнішній діаметр 34,5 мм, довжина посадкова 20 мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | Ford 2T1418016AA FORD 4410223, 4947120160 |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 20 мм |
| Высота внутренняя | 40 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 34.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Tourneo Connect, Transit Connect |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Transit Connect |
| Марка | Ford |
- Цена: 310 ₴


