Шпаківня Будинок Хоббіта Код/Артикул 0000589

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Шпаківня "Будинок Хоббіта " виготовлена із дерева та оброблена масло-воском.
Розміри
висота: 25 см
довжина: 31 см
ширина: 23 см
Красивий і компактний будиночок стане новим житлом для перелітних птахів, а також доповнить Ваш інтер'єр подвір'я, саду, дачі. Низ шпаківні розбірний для того, щоб кожного року очищати середину для прильоту нових птахів.
У комплект входить:
1.Шпаківня
2.Кронштейн
3.Ланцюг
4.Наповнювач -тирса для гнізда
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Шпаківня |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 2 520 ₴









