Підвісна гойдалка Лялька Барбі ( Barbie ), гойдалка для дітей Код/Артикул 0001580

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. На подушці напис Barbie виконаний машинною вишивкою на найсучаснішому обладнанні
Щасливе майбутнє починається з щасливого дитинства!
Короткий відеоогляд дивіться в нашому відео:
Якщо ви шукали підвісну гойдалку в квартиру, яка буде не тільки безпечною для дитини, але ще й дуже красивою, то ця модель – те, що вам потрібно. Надійні кріплення добре фіксують дитину в гойдалці і запобігають її випадковому випаданню. А м'які, яскраві подушки не просто додадуть комфорту під час гри, а й піднімуть дітям настрій барвистим малюнком.
Дитяча гойдалка виготовлена з дуже якісних матеріалів. Конструкція підібрана нашими майстрами з урахуванням того, що гойдалка використовуватиметься дітьми. Усі дерев'яні деталі ми не покриваємо лаком чи фарбою, що дуже добре для чутливої дитячої шкіри. Адже якість та безпека нашої продукції для нас на першому місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал сидіння і спинки | Текстиль |
| Можливість блокування сидіння | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Розміри | |
| Висота спинки | 40 см |
| Глибина сидіння | 33 см |
| Ширина сидіння | 33 см |
- Ціна: 2 058 ₴






