Підвісна гойдалка М'ятна сова, гойдалка для дітей Код/Артикул 0000815

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Гойдалки навісні дитячі – найкращий подарунок для вашої дитини. Крім того, що малюк зайнятий захоплюючим заняттям, батьки можуть займатися своїми справами і не переймаються дитиною. Адже конструкція гойдалок повністю продумана. Спинка захищає дитину від випадкового падіння та травмування. Кріплення дуже міцні, витримують дітей до 4-5 років. Дерев'яні деталі – гладкі, без лаку та фарби.
Дизайн гойдалки яскравий та барвистий, він сподобається і дітям, і їхнім батькам. Головне, що ви зможете використовувати їх, де захочете: влітку – на вулиці біля будинку або зможете брати з собою на пікніки. Взимку – можна повісити гойдалку в будинку чи квартирі, щоб дитина могла грати у будь-яку пору року.
Купити дитячу підвісну гойдалку можна не тільки як подарунок, але і без особливого приводу, щоб порадувати дитину і подарувати їй радість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал сидіння і спинки | Текстиль |
| Можливість блокування сидіння | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Розміри | |
| Висота спинки | 23 см |
| Глибина сидіння | 33 см |
| Ширина сидіння | 33 см |
- Ціна: 1 925 ₴




