Підвісна гойдалка Щенячий патруль на синьому, гойдалка для дітей Код/Артикул 0001066

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Навісна гойдалка для дітей виготовлена з бука. Дерево - екологічний і безпечний матеріал для дитячого здоров'я. Дерев'яна конструкція не призведе до появи алергії чи подразнень на шкірі малюка. Ми ретельно обробили всі деталі та відшліфували. Вони не покриті лаком, фарбою або будь-якою іншою синтетичною речовиною. Наші гойдалки створені спеціально для дітей.
Конструкція гойдалок продумана до дрібниць: як декор ми використали дерев'яні намистини. Вони можуть виступати як гризунець для найменших дітей. Підвісні гойдалки комплектуються м'якими подушечками - під спинку та під зад Надійні ремінці утримують малюка від випадкового випадання під час гри. Купити гойдалку дитячу підвісну можна в подарунок на будь-яке свято: День народження, Новий рік або ж просто, щоб порадувати дитину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Колір | Синій |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал сидіння і спинки | Текстиль |
| Можливість блокування сидіння | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Розміри | |
| Висота спинки | 40 см |
| Глибина сидіння | 33 см |
| Ширина сидіння | 33 см |
- Ціна: 1 680 ₴


