Підвісна гойдалка Зіркова мрія, гойдалка для дітей Код/Артикул 0000565

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Дитячі навісні гойдалки від «XR_Master» розроблені спеціально для найменших, з урахуванням усіх вимог безпеки. Як кріплення ми використовували мотузки, вони дуже міцні та надійні. Дитяча гойдалка витримує дітей віком від 6 місяців до 4-5 років. Для їх виготовлення ми використовували лише натуральні матеріали: дерево та бавовну. Адже розуміємо, що нашими гойдалками користуватимуться діти.
На особливу увагу заслуговує дизайн гойдалок. Він дуже яскравий та креативний. Милий дитячий малюнок точно сподобається вашому малюку. Гойдалки можна кріпити і вдома, і на вулиці. Вони дуже легко знаються і збираються, так що ви можете в будь-який час перекріпити їх в іншому місці. Купити дитячу гойдалку можна в подарунок дитині на будь-яке свято або просто порадувати її.
Додатково можна придбати дерев'яний каркас для кріплення гойдалки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал сидіння і спинки | Текстиль |
| Можливість блокування сидіння | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Розміри | |
| Висота спинки | 40 см |
| Глибина сидіння | 33 см |
| Ширина сидіння | 33 см |
- Ціна: 1 680 ₴



